Chceš spřátelit? Zapiš se » ZDE «

The Girl by Tommy Hilfiger

24. july 2016 at 11:04 | Gigi © gigihadid

Společnost Tommy Hilfiger uvádí na trh zcela novou vůní THE GIRL by Tommy Hilfiger, s níž zároveň představuje kampaň, jejíž hlavní tváří je modelka Gigi Hadid, která se stala globální abmbasadorkou značky Tommy Hilfiger v oblasti vůní, ale také módy a doplňků. Nová vůně je prezentována v dynamické digitální kampani, která znázorňuje optimistický přístup, sebevědomí a neotřelý cool styl modelky Gigi Hadid, jež v rámci spolupráce spojila své síly s ikonickým americkým návrhářem a společně vytvořili flakon, který je oslavou a znázorněním spojení jejího moderního stylu a klasického amerického stylu, pro značku Tommy Hilfiger tolik typického. Vůně bude uvedena na trh na podzim 2016.

GIGI O NOVÉM PARFÉMU 'THE GIRL BY TOMMY HILFIGER'
"Vůně 'The Girl' pro mne vyjařuje upřímnost k sobě samé, kterou si zároveň mohu užít. Je to pro mne umění vychutnat si každý moment, umění brát se s nadhledem a obklopit se vším, co mne dělá šťastnou."

POPIS VŮNĚ
'The Girl by Tommy Hilfiger je svěží a čerstvá vůně, která se vás hned v úvodu zmocní závanem vůně zelené hrušky, fialky, zelených listů fíkovníku a hned poté se přesune do hedvábně sametového srdce plného vůně jasmínu a konvalinek. Cedrové dřevo a vůně kašmíru jsou sebevědomým a jedinečným zakončením parfému, věrně vystihujícího povahu Gigi Hadid.


Copyright © 2016 - present | Category: Projects | « BACK HOME | RELOAD »
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Reklama