Chceš spřátelit? Zapiš se » ZDE «

Maybelline New York

24. july 2016 at 10:44 | Gigi © gigihadid

Značka Maybelline New York se stala z malého rodinného podniku kosmetickou společností číslo jedna v Americe. Přenáší trendy z přehlídkových mol do velkoměstského životního stylu. Inspiruje se sebevědomými a cílevědomými ženami a přináší vědecky vyvinuté, revoluční složení a trendy udávající produkty, které jsou přirozené, cenově dostupné a krásné. "Možná se tak narodila, možná je to Maybelline."

Steven Waldberg, víceprezident společnosti Maybelline o Gigi
"Je mladá. Je krásná. Je velmi motivovaná. Projektuje produkty ve spolupráci s mnoha jinými značkami a my jsme doufali, že uděláme s Gigi něco mnohem většího. Je to osobnost a myslíme si, že k ní spousta mladých dívek vzhlíží."

Gigi o spolupráci s Maybelline
"Od doby, co jsem začala spolupracovat s Maybelline, snažím se být více odvážnější, co se týče make-upu. V Maybelline se snažíme dělat věci zábavnou formou. Chci, aby byly lidé z výrobků Maybelline nadšení a aby vypadali co nejlépe. Nerada si kupuju kosmetiku od luxusních značek, protože je příliš předražená. Proto jsem ráda, že mohu propagovat kosmetiku, která je dostupná pro všechny."

Copyright © 2016 - present | Category: Other Projects| « BACK HOME | RELOAD »
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Reklama