Chceš spřátelit? Zapiš se » ZDE «

BIOGRAPHY

23. july 2016 at 9:53 | Gigi © gigihadid

Celé jméno: Jelena Noura Hadid
Datum narození: 23 dubna 1995
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Výška: 5'10' (178 cm)
Modelingová agentura: IMG Models (sídlící v New Yorku)

Jelena Noura 'Gigi' Hadid se narodila a vyrůstala v Los Angeles. Je dcerou realitního makléře Mohameda Hadid a bývalé modelky Yolandy Hadid (rozené Van den Herik). Její matka je holandského původu a otec palestinského. Gigi má dva mladší sourozence a to Bellu, která je též modelka a bratra Anwara. Také má dvě nevlastní sestry Marielle a Alanu z otcovi strany a pět nevlastních sester ze strany jejího nevlastního otce, hudebního producenta Davida Fostera, kterého si její matka po rozvodu vzala. V roce 2013 úspěšně promovala na střední škole Malibu, kde byla kapitánka volejbalového týmu. Přezdívku Gigi dostala již jako malá od své matky Yolandy. Na základní škole se jedna žačka jmenovala Helena a aby se jména nepletla, učitel se zeptal Yolandy, zda nemá pro její dceru Jelenu přezdívku a ta hned řekla 'Gigi', od té doby ji tak oslovuje každý.

Její modelingová kariéra započala v jejích dvou letech, kdy byla bojevena Paulem Marciano z Guess. Znovu se k modelingu vrátila v roce 2011, podepsáním smlouvy s prestižní modelingovou agenturou IMG Models. V ten samý rok ještě pracovala pro značku Marciano a byla jmenována tváří kampaně Guess.

V únoru 2014 debutovala na mole pro značku Desigual. Objevila se na obálce prestižních magazínů, jako je Vogue (Španělsko, Austrálie, Brazílie, Nizozemsko, Velká Británie, Francie, Německo, Itálie a Čína), Schön!, Teen Vogue, Elle (Kanada), Harper Bazaar (Malajsie), Sports Illustrated, Vanity Fair a V Magazine. V lednu roku 2015 byla jmenována Daily Front Row 'Modelkou roku'. V ten samý měsíc byla jmenována velvyslankyní Maybelline. Objevila se na mole takových značek jako je například Marc Jacobs, Chanel, Tommy Hilfiger, Fonty x Puma, Miu Miu či Versace. Byla v reklamních kapaních pro značky Versace, Bailamin, Max Mara, Stuart Weitzman, Topshop, TOm Ford a Seafolly. Navrhla kolekci pouzder ve spolupráci s Tommy Hilfigerem, nazvaná Gigi by Tommy Hilfiger, která vyjde na podzim roku 2016.

Od roku 2013 - 2015 byla ve vztahu se zpěvákem Cody Simpsonem. V říjnu 2015 byla vyfocena společně s Joe Jonasem. Od listopadu 2015 chodí s bývalým členem skupiny One Direction Zaynem Malikem.


TEXT NEKOPÍROVAT / © gigihadid.blog.cz
____________________________________________________________

Copyright © 2016 - present | Category: Gigi Hadid | « BACK HOME | RELOAD »
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Reklama